Yin Yang Yo!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Yin Yang Yo!

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

egitim night master

4 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:
egitim night master Left_bar_bleue300/10000egitim night master Empty_bar_bleue  (300/10000)

egitim night master Empty
MesajKonu: egitim night master   egitim night master Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 9:34 pm

karanlıkla gelen bir gücün gelişmesi için egitim istiyorum
Yuck
Admin
Yuck

Mistik Güç
Mistik Güç:
egitim night master Left_bar_bleue10000/10000egitim night master Empty_bar_bleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimePaz Eyl. 02, 2007 9:35 pm

1520 şınav 15151 mekik ve 120 kişinin rüyasına gir ve onları korkut
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:
egitim night master Left_bar_bleue300/10000egitim night master Empty_bar_bleue  (300/10000)

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 11:39 am

night akşam sisli mağarasından çıkmış büyük bir sevinçle etrafına bakıyordu birden telepatik güçler onun en büyük olacağağını söleip kutsamıştı artık iş night masterın dünyaya kötülük yapmasındaydı bu lenetli güç iş başındaydı.night mağarasından kılıcını çıkardı ve insanların beyinlerine soktu bu iş 12 saat sürecek gibiydi insanlar artık bu tür şeylere inanmıyordu ama night başarmıştı ilk insanı korkutmştu çocuklar onun için daha kolaydı ve böylece 20 çocuk korkutmuştu.şimdi bu ses ona büyüklerde gücünü görelim diyordu night boşluğa.sonra insana kılıcı geçirdi piknikte yerden yapılanarak çim adam oldu ve onları korkutdu çok esnekti.adam yüzünden kanlar akarak uyanıyor ve sonrada ölüyordu.en sonunda yin onları fark etmişti.night yinide bir rüyaya alarak kavga etti.yin durumu anlayınca savaşmadı bu seferde yin zarar görüyordu.rüyadan çıkmayı başarmıştı ama bu insanda korkarak ölmüştü night büyük bir gülme ile birlikte zafer diye bağırıyordu şimdide gelelim şınava dedi ve şınav çekmeye başladı baya hızlıydı.karanlık güçleri ona hız veriyordu ama night bunu yapmak istemiyordu bu iyilere göre bi işti bir kötü iyiliği kovup kötülüğü etrafa yaymalıydı bunları söyleye söyleye şınav çekiyordu.ama çok yoruolmuştu onbeş dakika karanlıkta dinlenme molası verdikten sonra işine devam etti.bir - iki - üç diye sayarken bitmişti.night bakın bundan daha kolay ne olabilir dedi ve ozlem duyduğu kötülüğe geri döndü çocukları ağlattı ve enerji aldı şimdi sıra mekikteydi.olamaz dedi.night bu tür şeylerden nefret ederdi ama kötülük işin içinde4 olduktan sonra yapmak zorundaydı ve sevinmişti nefretde bir kötülüktü ve bunu yeni keşfetmişti insanlarda kesinlikle denenmeli derken mekikte bitmişti ve night günün ağardığını görür ve ininne gider ardındanda sisin içinde kaybolur
Yuck
Admin
Yuck

Mistik Güç
Mistik Güç:
egitim night master Left_bar_bleue10000/10000egitim night master Empty_bar_bleue  (10000/10000)

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:18 pm

130 dmg
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:22 pm

yeni eğitim ama kötülükle ilgisi olsun
Yuck
Admin
Yuck

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:32 pm

12151 KİŞİYİ ÖNLERİNE ÇIKKIP KORKUT VE HERKEZİN EVİNE IŞINLANIP ONLARI YOK ET
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:45 pm

karanlığın lordu night evet bunu yapmam gerek dedi ve sokağa çıkıp küçükleri korkutmaya başladı.küçükler büyüklerin arkasına saklanmış ağlarken büyükler karnaval var sanıp alkışlıyordı night bu alkışa sinir olup havaya uçmuştu ve karanlık kılıcı ile insanların üzerine yürüyordu night evet karanlık kılıcımdam korkun sefil yaratıkla dedi ve karanlığı yer yüzüne indirdi bilim adamları bunun olağan üstü bir durum olduğunu açıklayın herkes dehşete düşmüştü night ise karanlıktan yararlanarak gücünü arttırmıştı kılıcı gittikce büyüyor ve canlanmış gibi nightnin emirlerine boyun eğiyordu.etrafta insan kalmamıştı kalanlar ise sonlarının geldiğinin farkındaydı night kesilmiş insan kellesini asıp zaferini tatmayı o kadar çok severdiki çevredeki tim insanların kellelerini alıp öldürdü.ardındanda biblo gibi astı.şimdi sıra evdeki insanları öldürmekteydi night ışınlanmayı biraz çalıştı ve becermişti en sonunda evlere ışınlanıp insanları öldürebiliyorduki bi büyücü ortaya çıkmıştı oda enkaz altında ölünce night büyücü bile benle başa çıkamaz dedi ve onun kellesini en başa astı.evet artık antreman bitmişti ve night evine döndü
Yuck
Admin
Yuck

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 12:53 pm

130 dmg
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 5:23 pm

yeni eğitim istiyorum.
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 6:39 pm

benle düello yap Wink
https://yinyangyo.editboard.com
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 7:00 pm

out:tamm ustam yaparım hadi başlıyalım.
night gelir ve yangla kavga yapmak için kılıcını çıkarıp etrafta dener az sonra yangda gelmiştir kavga başlar.night yang bu senin son dövüşün olacak der ve yanga karanlık içinde kaybolmuş gibi yapar.az sonra bulunduğu yerden hızlıca çıkıp yangın beynine kılıcı sokar ve onun hayallerini mahfetmeye çalışır yangın en büyük hayali en güçlü wo foo olmaktır bunun yerine onun en güçsüz wo fuu olmasını sağlar ve rüyasından çıkar çıktığında yang bembeyazdır hadi görelim bakalım napacaksın der
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 7:06 pm

seni zorlamıycam yang bamboo kılıcını çıkarır ve night mastera saldırır CEEE WOOOO HAAAA der night mastera kılıcyla saldırır ama night master engeller yang sinirlenir ve bağırır Yangarang ını fırlatıp elinde ki kılıcı uçurur ve yeniden saldırır
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 7:21 pm

tam bu sırada güler ve kenara kayar ama sopa bu seferde arkadan çarpacaktır bunu fark eden night madem öle benim savunmamı geçder ve karanlık kalkanı ile engeller iyi hamle der gerçektende onu yenmek güç olmuştur ardından tekrar ayağa kalkıp yangın gücünü içine çekmek ister ve yangı savaşarak karanlığa ceker şimdi karanlık lordunun güçleri artmıştır ve yangın gücünü emer.yang tam bu sırada karşı koymaya çalışır ama başaramaz yang kirli de olsa iyilik için savaşır ve kalbi iyilik doludur night bunu alamamder ve sadece kötü tarafını alır.şimdi night yangın gücüne azıcıkda olsa erişmiştir evet der ve karanlık kılıcını büyültüp karanlık dönüşü yapar yang biraz havada uçtuktan sonra yere iner ve sinirli gözükür night bu halini beyendim deyip onun sinirinide içine çeker biraz daha güçlenmiştir
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeSalı Eyl. 04, 2007 8:16 pm

yang sinirlenir sinirini emdiğini bilmekteydi ve ona saldırdı GÜÇ PENÇELERİİ night master havaya uçar baygındır yang bunu kuulanıp darbeler indirmeye devam eder
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 8:37 am

night neye uğradığını şaşırır ve buna son vermenin zamanı geldi deyip kılıcı bir orak halini alır ve yanga doğru ilerler yang sinirli gözüksede sakindir ama night gülerek bakalım buna karşı napacaksın der ve etraf bulutlar ve yardımcı güçlerle kararır.yang korkmuştur night evet artık benim yerimdesin der ve yanga karanlıklarla ölüm saldırısı vuruşunu yapar bu karanlık içinde bir sis oluşmuşturki bunun arasında night görkemli bir şekilde duruyor ve gülüyordu bir süre sonra bir ışık göründü galiba yang yenilmişti ama hiç belli olmazdı night emin olmak için karanlık dönüşü yapmıştı ve yang duvardan duvara çarpıyordu sonunda night durdu ve bana bir daha bulaşma yoksa daha kötü yaparım dedi savaş ın bitip bitmediğini bilmiyordu bu nedenle kılıcı ile hazır bir şekilde bekliyordu en sonunda yang düzeldi
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:24 am

yang bunu bitirmek için woofooo aurosunu yarattı ve night mastera vurdu night master bu darbeden kaçar aferin Wink 450 dmg
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:29 am

yeni eğitim isterim
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:31 am

şehre git ve şehirde 25 eve ışınlan vfe içeridekileri yok et
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:43 am

night yeni görevini alır almaz geceyi bekler.en sonunda gece olmuştur ve insanların ölüm vakti gelmiştir.night ışınlanmayı dün öğrendiği için bu gün yorucu olucaktır.ilk eve hemen ışınlanır ve insanlara acı çektirmeye çalışır.kadınlar ve çocuklar korkak olsade erkekler çetin ceviz çıkıp nightnin varlığına inanmamıştır.ilk evde bir büyücü ailesi olduğu için onlarla kavga etmek zorunda kalmıştır ama night yenilmek üzeredir nightyi duvardan duvara çarparlar.night kendine geldiğinde ayağa kalkar ve bunu ödiceksiniz der.kılıcını alır ve onların beyinlerine sokar.bütün tatlı rüyaları kabus olmuştur ve nightye beni öldür diye yalvarırlar.bu nightnin hoşuna gider ve onları öldürmez ilk önce gittiği her evde insanların rüyalarına girer ve hepsini kabusa çevirir.en sonundsa 25 evdeki kişilerde korku ile tanışmıştır ama bir wo fu bundan etkilenmiş taklidi yapıp nightnin peşine düşmüştür.night en baştaki eve geri döner ve onu öldürmek için hazırlanır kılıcını saplamak üzere iken bir wo foo çıkar ne nightye vurur ama night korunmuştur vo foo aurosunu kullanarak nightye vurur.night ın canı çok acımıştır ayağa kalkar ve o sovalyeye vurur aurosu kırılmıştır ama kendi hala vardır.night onu da öldürmek için kılıcı boğazına dayar ve öldürür o acı çekmeden ölen tek kişidir.night diğerlerinin büyünün etkisi geçmeden öldürür ve mağarasının derinliklerinde gözden kaybolur
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:45 am

175 dmg
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 9:55 am

yeni antreman
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 10:15 am

git ve kötülük toplantısı düzenle
____5=175___
____10=275__
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 12:05 pm

night kötülüğün bunla kalmaması gerektiğini söyler ve bir toplantı düzenlemeye karar verir.tüm kötüler gizli ajan tavuğun sayesinde bu haberi almıştır.kötüler toplantısı karanlık salonundadır ve orya iyi sinek bile giremezdi.şimdi night kötü planını da açıklaya bilirdi.night kötülüğü yaymak için akşamdan daha iyi bir zaman bulamazdı.ama yin ve yangın bundan haberdar olması ile oraya kötü bir kılığa girerler.eşşek olmuşlardır ve carlda nightnin planını desteklememek için gider.night akşam olunca soğuk mağarasından çıkar ve toplantı yerine gider burası planını açıklamak için mükemmel bir yerdir.kötüleri salona alır ve televizyonu açar.ilk amacı yin ve yangı yok etmektir ki onlar için çok şeytani kötülükleri vardır onlara duyduğu bu nefter yazdığı kitaptada görülüyordu.night konuşmaya başladı.evet kötüler bu gün yin va yang ın ortadan kaybolmasını sağlıcak olan sizlere bilgiler vermek için geldim.yin va yang ölüm defterinizi çıkarın ve bu kötülükleri okuyun.okumakla kalmayın öğreenin.ilk önce yin ve yangıı birbirine düşürüp ardından ikisinin ilgisinide başka yöne çekmeliyiz.yin elbise dolabında yang sa çizgi film dolabına uyacak ve mezarları bile orada olacaktır.şimdi night yükseldi ve bunları yapmak için sizlerle gücümü paylaşıyorum bana katılın yoksa ölürsünüz dedi herkes bir tafa çekilmişti ama carl la yin yang çekilmemişti night onlara sinirlenip yakalayın onları demişti.carl eşşeğe binerek kaçtı ve ilerde bir yere takılmıştı.night yakalayın dedi ve yin yang ortaya çıktı.bütün kötüleri yenmişti ve ortada sadece night masterkalmıştı.night sizin dersinizi zaten onlar veremezdi dedi ve kılıcınıaldı yin ve yang da aurolarını çıkarmıştı.night evet iyi hamle dedi ve esnek bir şekilde arkalarından dolaşıp vurdu ama auroları hala yıkılmamıştı.nightın ise duvarda izi vardı.night doğruldu ve iyi savaşıyorsunuz bakalım buna napacaksınız dedi ve onları karanlığa çekip güçlerini emdi şimdi onlardan dahada güçlüydü.yin ve yang karanlık dönüşü ile etrafa savurdu ve night gülerek artık zamanı geldi dedi ve oradan uzaklaşıp yeni bir toplantı düzenledi
Yang
Admin
Yang

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 12:44 pm

500 dmg
Night Master
Karanlığın Lordu
Karanlığın Lordu
Night Master

Mistik Güç
Mistik Güç:

MesajKonu: Geri: egitim night master   egitim night master Icon_minitimeÇarş. Eyl. 05, 2007 7:59 pm

eğitim alabilir miyim

egitim night master
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-